MATURA 2019

Absolwent, kt贸rego szko艂a uleg艂a likwidacji sk艂ada deklaracj臋 dyrektorowi Okr臋gowej Komisji Egzaminacyjnej  w Poznaniu(adres: Okregowa Komisja Egzaminacyjna., ul.Gronowa 22, 61-655 Pozna艅)   do 31 grudnia 2018r.

Do deklaracji absolwent do艂膮cza 艣wiadectwo uko艅czenia szko艂y,

Dyrektor okr臋gowej komisji egzaminacyjnej informuje zdaj膮cych  o miejscu przyst膮pienia do egzaminu maturalnego, nie p贸藕niej ni偶 do 11 marca 2019 r.

DEKLARACJE DO POBRANIA:

Absolwent, kt贸ry uko艅czy艂 LO w latach szkolnych 2014/2015 鈥 2017/2018-"NOWA MATURA"-    deklaracja 1b  (doc) lub  https://www.oke.poznan.pl/files/cms/521/m_1b_n.(pdf)

UWAGA! W roku szkolnym 2018/2019 egzamin maturalny w 鈥瀞tarej鈥 formule zostanie przeprowadzony po raz ostatni dla absolwent贸w liceum og贸lnokszta艂c膮cego, liceum profilowanego i technikum uzupe艂niaj膮cego. Absolwenci ww. typ贸w szk贸艂, kt贸rzy w 2019 r. nie zdadz膮 egzaminu maturalnego w 鈥瀞tarej鈥 formule, b臋d膮 zobowi膮zani w 2020 r. przyst膮pi膰 do egzaminu maturalnego w 鈥瀗owej鈥 formule w pe艂nym zakresie

Absolwent liceum, kt贸ry uko艅czy艂 szko艂臋 w latach 2004/2005 鈥 2013/2014 --"STARA MATURA"(po raz ostatni w 2019 r.) deklaracja 1e lub  https://www.oke.poznan.pl/files/cms/521/m_1e_s.(pdf)

Informacj臋 o sposobie organizacji i przeprowadzania EGZAMINU MATURALNEGO obowi膮zuj膮c膮 w roku szkolnym 2018/2019

do pobrania:Informacjehttps://www.oke.poznan.pl/files/cms/501/informacja_egzamin_maturalny_2019.pdf

WYNIKI POPRAWKI MATURY

17WYNIKI POPRAWKI EGZAMINU MATURALNEGO B臉D膭 DOST臉PNE(do odebrania w sekretariacie) 11 WRZE艢NIA(wtorek)

PILNE! - wyniki egzaminu maturalnego

PILNE! - loginy i has艂a umo偶liwiaj膮ce dost臋p do wynik贸w egzaminu maturalnego 2018

Okr臋gowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje , 偶e w zwi膮zku z wej艣ciem w 偶ycie ustawy o RODO wprowadzona zosta艂a zmiana dotycz膮ca udost臋pniania zdaj膮cym wynik贸w egzamin贸w.

Sprawdzenie w艂asnych wynik贸w przez zdaj膮cego mo偶liwe b臋dzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczni贸w i absolwent贸w uczniowie.oke.poznan.pl za pomoc膮 loginu i has艂a wygenerowanego przez OKE, kt贸re zdaj膮cy otrzyma za po艣rednictwem  szko艂y.

Zalogowanie do serwisu uczni贸w i absolwent贸w oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu maturalnego mo偶liwe b臋dzie od dnia 3 lipca br. (nie wcze艣niej)

LOGINY I HAS艁A JU呕 S膭 DOST臉PNE U DYREKTORA SZKO艁Y - MO呕NA ZG艁ASZA殴 SI臉 PO ICH ODBI脫R

ODBI脫R ZA艢WIADCZE艃 I 艢WIADECTW  Z WYNIKAMI EGZAMINU MATURALNEGO -

3 LIPCA(WTOREK) OD GODZ. 12:00.

PO ODBI脫R ZG艁ASZAMY SI臉 OSOBI艢CIE!

W PRZYPADKU "NALE呕NEJ" POPRAWKI SK艁ADAMY WNIOSEK O POPRAWK臉 (W SEKRETARIACIE SZKO艁Y)

Fakultety z matematyki

ZAJ臉CIA FAKULTATYWNE Z MATEMATYKI

2 MARCA(PI膭TEK) O GODZ. 16,30

- 16 MARCA(PIATEK) GODZ. 16:00

--6 KWIETNIA(PI膭TEK) GODZ. 16:00

--20 KWIETNIA(PI膭TEK) GODZ. 16:00

NA FAKULTETY ZAPRASZAMY NIE TYLKO MATURZYST脫W!

Informujemy, 偶e w gablocie szkolnej jest dost臋pny szkolny harmonogram przeprowadzania cz臋艣ci ustnej egzaminu maturalnego z j臋zyka polskiego oraz j臋zyk贸w obcych.

Prosimy o zapoznanie si臋 z nim!