PILNE! - loginy i has艂a umo偶liwiaj膮ce dost臋p do wynik贸w egzaminu maturalnego 2018

Okr臋gowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje , 偶e w zwi膮zku z wej艣ciem w 偶ycie ustawy o RODO wprowadzona zosta艂a zmiana dotycz膮ca udost臋pniania zdaj膮cym wynik贸w egzamin贸w.

Sprawdzenie w艂asnych wynik贸w przez zdaj膮cego mo偶liwe b臋dzie po zalogowaniu w serwisie przeznaczonym dla uczni贸w i absolwent贸w uczniowie.oke.poznan.pl za pomoc膮 loginu i has艂a wygenerowanego przez OKE, kt贸re zdaj膮cy otrzyma za po艣rednictwem  szko艂y.

Zalogowanie do serwisu uczni贸w i absolwent贸w oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu maturalnego mo偶liwe b臋dzie od dnia 3 lipca br. (nie wcze艣niej)

LOGINY I HAS艁A JU呕 S膭 DOST臉PNE U DYREKTORA SZKO艁Y - MO呕NA ZG艁ASZA殴 SI臉 PO ICH ODBI脫R

ODBI脫R ZA艢WIADCZE艃 I 艢WIADECTW  Z WYNIKAMI EGZAMINU MATURALNEGO -

3 LIPCA(WTOREK) OD GODZ. 12:00.

PO ODBI脫R ZG艁ASZAMY SI臉 OSOBI艢CIE!

W PRZYPADKU "NALE呕NEJ" POPRAWKI SK艁ADAMY WNIOSEK O POPRAWK臉 (W SEKRETARIACIE SZKO艁Y)