R E K R U T A C J A

NIEPUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA W NOWOGARDZIE

ZAPRASZA DO ZDOBYCIA ZAWODU

OPIEKUN MEDYCZNY

- okres nauki 1 rok (2 semestry)

GWARANTUJEMY :
- wykwalifikowan─ů kadr─Ö
- materiały dydaktyczne
- dobrze wyposa┼╝one pracownie
- wysok─ů zdawalno┼Ť─ç egzaminu potwierdzaj─ůcego kwalifikacje w zawodzie
- mo┼╝liwo┼Ť─ç uzyskania certyfikatu uznawanego w UE

Absolwenci naszej szko┼éy mog─ů pracowa─ç w :

szpitalach, domach pomocy społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki terminalnej, gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach rehabilitacyjnych(technik masażysta0

Umo┼╝liwiamy równie┼╝ zdobycie zawodu w ramach Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego, wówczas wykszta┼écenie ┼Ťrednie nie jest wymagane !!!

INFORMACJA I ZAPISY

tel. 91 39 26 691

www.zielona.mojaszkola.net

Zapisy do 31.08.2017

(o przyj─Öciu decyduje kolejno┼Ť─ç zg┼éosze┼ä)

Do pobrania: Wniosek o przyjęcie do szkoły

KIERUNKI KSZTAŁCENIA

Sesja masa┼╝u

Od wrze┼Ťnia 2015r. prowadzimy kszta┼écenie na nowym  kierunku  z grupy zawodów medycznych- TECHNIK MASA┼╗YSTA o dwuletnim (4 semestry) cyklu kszta┼écenia w trybie stacjonarnym(zjazdy pi─ůtki-popo┼éudnie, soboty, niedziele)

Podstawowe informacje o zawodzie:

Technik masa┼╝ysta stanowi ┼Ťredni personel medyczny, wykonuje masa┼╝ w: medycynie, sporcie, kosmetyce i profilaktyce. Technik masa┼╝ysta musi posiada─ç bieg┼é─ů znajomo┼Ť─ç podstaw teoretycznych oraz sprawno┼Ť─ç manualn─ů. Wykonuje równie┼╝ podstawowe ─çwiczenia lecznicze, uwzgl─Ödniaj─ůc aktualny stan zdrowia, potrzeby i mo┼╝liwo┼Ťci pacjenta. Technik masa┼╝ysta mo┼╝e pracowa─ç jako cz┼éonek zespo┼éu rehabilitacyjnego b─ůd┼║ ┼Ťwiadczy─ç us┼éugi indywidualnie. Najpopularniejsze miejsca pracy dla masa┼╝ystów to: szpitale, przychodnie rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapeutyczne, sanatoria, hotele i gabinety odnowy biologicznej, o┼Ťrodki SPA, prywatne gabinety masa┼╝u lub jako masa┼╝ysta dru┼╝yny sportowej.

Absolwent szko┼éy kszta┼éc─ůcej w zawodzie technik masa┼╝ysta powinien by─ç przygotowany do wykonywania nast─Öpuj─ůcych zada┼ä zawodowych:

1) wykonywania masa┼╝u w medycynie;

2) wykonywania masa┼╝u w sporcie;

3) wykonywania masa┼╝u w kosmetyce i profilaktyce;

4) prowadzenia dzia┼éalno┼Ťci profilaktycznej, popularyzuj─ůcej zachowania prozdrowotne.

Masa┼╝ysta stosuje wszystkie metody i techniki masa┼╝u oraz zabiegi, które usprawniaj─ů leczenie i rehabilitacj─Ö ludzi chorych, a tak┼╝e relaksuj─ů i odm┼éadzaj─ů zdrowych.

Absolwent otrzymuje ┼Ťwiadectwo uko┼äczenia szko┼éy, a po zdaniu egzaminu zawodowego ┼Ťwiadectwo potwierdzaj─ůce kwalifikacj─Ö Z.1. Swiadczenie us┼éug w zakresie masa┼╝u oraz dyplom i tytu┼é Technika masa┼╝ysty.

O P I E K U N   M E D Y C Z N Y

image002Kwalifikacja  Z.4. ┼Üwiadczenie us┼éug opieku┼äczych osobie chorej i niesamodzielnej.

Nauka trwa 1 rok( 2 semestry) i ko┼äczy si─Ö egzaminem potwierdzaj─ůcym kwalifikacje zawodowe

Absolwenci mog─ů pracowa─ç: w szpitalach, domach pomocy spo┼éecznej, zak┼éadach piel─Ögnacyjno -opieku┼äczych, zak┼éadach opieku┼äczo-leczniczych, a tak┼╝e hospicjach i zak┼éadach opieki terminalnej.

O zawodzie: koweziu.edu.pl

Czytaj więcej: KIERUNKI KSZTAŁCENIA